O nás

knirek

O zdravé prodejně Maranatha


Nabízíme zákazníkům kvalitní sortiment, který obsahuje výrobky zdravé výživy a přípravky, které posílí vaši mysl i imunitu. Prodáváme potraviny v bio kvalitěpřírodní kosmetikuekologické čistící prostředky Ecoveružitkovou a dekorativní keramikudárky pro potěšení a výrobky z chráněných dílen!

Vegetariánská restaurace Maranatha


Doporučujeme Vám také navštívit naši vegetariánskou restauraci Maranatha, která se nachází taktéž v přízemí budovy Brumlovka, ale na opačné straně pasáže než je prodejna. Pokud nejste vegetariány, můžete se zde přesvědčit, že bezmasá strava může být chutná a atraktivní, takže dokáže uspokojit i ty nejnáročnější strávníky. Navíc Vašemu tělu dodá potřebné živiny a pomůže Vám obnovit vnitřní energii. Nechte potěšit a obohatit Vaše smysly chutí, vůní a barvou pokrmů. Zároveň se můžete nechat inspirovat pro Vaši domácí kuchyni. V celém prostoru restaurace se nekouří a nepodává žádný alkohol.

www.restauracemaranatha.cz

Už jste ochutnali jídlo v naší vegetariánské restauraci?

Vegetariánská restaurace, která Vám nabídne příjemné posezení, a k tomu dobré a hlavně zdravé jídlo z těch nejkvalitnějších surovin. Vyberte si z pestré nabídky teplých a studených pokrmů a skvělých dezertů.

STRÁNKY RESTAURACE

Kde prodejnu najdete?


Naše přesná adresa "Vyskočilova 1100/2, Praha 4 - Michle, budova Brumlovka" se Vám zobrazí na mapce, kde můžete jednoduše vyhledat trasu, když kliknete na "trasy".