O nás

knirek

O prodejně zdravé výživy Maranatha


Naše prodejna funguje v areálu Brumlovka od roku 2004. Nabízíme zákazníkům kvalitní sortiment obsahující výrobky zdravé výživy a přípravky, které posílí vaši mysl i imunitu. Na jednom místě se nachází více než 700 druhů výrobků a potravin v bio kvalitě, balená jídla, veganské nanuky, náhražky masa, čaje, zdravé dezerty, sušené ovoce, luštěniny, bezlaktózové výrobky, veganské výrobky, doplňky stravy, veganské paštiky, čerstvé pečivo, přírodní kosmetika, ekologické čistící prostředky, užitková a dekorativní keramika, dárky pro potěšení, výrobky z chráněných dílen a mnoho dalšího!

Náš milý personál vám rád poradí a pomůže s výběrem.

 

Vegetariánská restaurace Maranatha


Doporučujeme Vám také navštívit naši vegetariánskou restauraci Maranatha, která se nachází taktéž v přízemí budovy Brumlovka, ale na opačné straně pasáže než je prodejna. Pokud nejste vegetariány, můžete se zde přesvědčit, že bezmasá strava může být chutná a atraktivní, takže dokáže uspokojit i ty nejnáročnější strávníky. Navíc Vašemu tělu dodá potřebné živiny a pomůže Vám obnovit vnitřní energii. Nechte potěšit a obohatit Vaše smysly chutí, vůní a barvou pokrmů. Zároveň se můžete nechat inspirovat pro Vaši domácí kuchyni. V celém prostoru restaurace se nekouří a nepodává žádný alkohol.

Pro více informací o naší restauraci, denním menu a otevíracích hodinách navštivte stránky www.restauracemaranatha.cz a sledujte facebookové stránky Maranatha restaurace a obchod, kde vždy naleznete nejnovější informace.
 

Už jste ochutnali jídlo v naší vegetariánské restauraci?

Vegetariánská restaurace, která Vám nabídne příjemné posezení, a k tomu dobré a hlavně zdravé jídlo z těch nejkvalitnějších surovin. Vyberte si z pestré nabídky teplých a studených pokrmů a skvělých dezertů.

STRÁNKY RESTAURACE

Kde prodejnu najdete?


Sídlíme v přízemí v budově Brumlovka na adrese Vyskočilova 1100/2, Praha 4 - Michle.